Doporučujeme
2012

Pohár Orlice za pár...

29.6.2009 NOVINKA Trvalý odkaz


http://www.mrk.cz/kalendar.php?id=10702

 

Tak to vypadá, že to účastníci budou mít snažší, jelikož někdo vypustil do eteru, že se zúčastní 50 prvoligových závodníků... co dodat jiného, než že je to holý nesmysl. zatím vím jen o jednom a ten tam na podzim vyhořel jak papírovej drak, kdo se na závodech pohybuje, tak ví že to vůbec nic neznamená a většina skutečně nebezpečných vlčáků ligu nikdy nechytala a jezdí jen po gulášovkách =) ...dalším faktem je, že na téhle vodě zachytá každý kdo to jen  trochu umí a nikdy není jasné jak to dopadne, navíc při sektorovém rozdělení. =)

No budeme rádi když se nás sejde aspoň 40 (méně protivníků - větší šance), pořadatelé prodělají gatě, ale ceny se strouhat nebudou... už se docela těším =)

Komentář ke článku (24)

Závody Hrázky

26.6.2009 NOVINKA Info o závodech, Trvalý odkaz

Dorazili jsme k vodě asi 1,5 hodiny před začátkem, všude po celé ploše rybníka byl vidět pohyb ryb a bylo evidentní, že ryb je tam opravdu dost...

Ovšem za celé závody se v 50 lidech chytlo asi 10 ryb a z toho první tři měli po dvou rybách, bylo to neskutečně "záživné a zábavné" a díky za hubené a hladové candátky, kteří se občas pokusili sebrat červy na háčku - v rybníku zřejmě skutečně není bílá ryba nebo jen opravdu pár jedinců. Sem tam se podél břehu nechal vidět jeseter.
No jo počasí nebylo zrovna nakloněno rybolovu...

Situaci zachraňovala kmitající ženská občerstvovací obsluha, která neunavně roznášela steaky, kávu, pivo, kávu steaky, pivo, steaky, kávu... měl jsem tři steaky a asi pět kafí =)


60%

Komentář ke článku (0)

spyware rybarskezavody.unas.cz?

25.6.2009 NOVINKA Ostatní MIX, Trvalý odkaz

Před pár minutami jsem se chtěl podívat, kam že to v sobotu jedu na závody firefox na mě vyplivnul hlášku:

Podezřelá útočná stránka!
Webová stránka serveru rybarskezavody.unas.cz byla nahlášena jako útočná stránka a proto byla na základě vašeho bezpečnostního nastavení zablokována.
Útočné stránky se pokouší nainstalovat programy, které kradou vaše důvěrná data, používají váš počítač k dalším útokům, nebo jakkoliv poničí váš systém.
Některé stránky poskytují škodlivý software záměrně, řada z nich byla ale sama napadena a činí tak bez vědomí jejich vlastníků.

Kliknul jsem na tlačítko - více informací proč je tato stránka blokována a google na mě vyplivnul následující stránku:

http://safebrowsing.clients.google.com/safebrowsing/diagnostic?client=Firefox&hl=cs&site=http://rybarskezavody.unas.cz/act.php?rok=2009

 

Jak je patrné nemusí to nic znamenat a jen nějaká hysterická osoba stránky nahlásila jako závadné, přesto si nemohu nevzpomenout, že jsem na mrku několikrát v poslední době zaregistroval hlášky o tom, že jsou stránky něčím infikované, což může být i tím že nějaký antivir nebo antispyware program chybně rozeznal bezpečný kod, což se také stává.

Nicméně doporučuji při návštěvě nejvyšší opatrnost a aktivní rezidentní antivir apd..

Já se tam jdu mrknout, páč musím =)

Pokud někdo z vás něco zaregistroval, může se vyjádřit do diskuse

 

//edit dodatek 26.6.2009 - nenašel jsem na těchto stránkách nic závadného, tudíž jsou z mého pohledu bezpečné

Komentář ke článku (3)

Pohár Orlice - změny

18.6.2009 NOVINKA Trvalý odkaz

Pohár Orlice Léto 2009

17.6.2009 NOVINKA Trvalý odkaz

Termín půlmaratonu se blíží, zájemci z řad předchozích účastníků by si měli pospíšit s přihláškou, kvůli bodům do GP. Kapacita je 72 míst a kdo se dřív přihlásí, ten má místo jisté, nebudeme nikoho vyškrtávat na úkor předchozích účastníků a nebudeme přidávat místa

 

Aktuální počet přihlášených: 30 (10.6.)

Propozice upraveny v oblasti cen a občerstvení -  raději čtěte =) (17.6.2009)

 

http://www.mrk.cz/kalendar.php?id=10702

Sektor A č.1 - 18 | Sektor B č.19-36 | Sektor C č.37 - 54 | Sektor D č.55 - 72

Komentář ke článku (0)

[ První | 1 | 2 | >> | Poslední ]