Doporučujeme
2012

Mystix CUP 2.4.2011 - seznam

21.2.2011 NOVINKA Trvalý odkaz

Propozice jsou ZDE

Seznam přihlášených

  1. Wittvar Zdeněk st. (Čáslav)
  2. Vtípil Radek (Žďár nad Sázavou)
  3. Polovic Láďa (Žďár nad Sázavou)
  4. Duba Ladislav (Žďár nad Sázavou)
  5. Doležal Míra (Pardubice)
  6. Doležal Pavel (Pardubice)
  7. Chovanec Juraj (Jihlava)
  8. Pulicar Ondřej (Jihlava)
  9. Bruckner Martin (Velké Mezeříčí)
  10. Šabata Jakub (Moravský Krumlov)
  11. Pilař Libor (Chrudim)
  12. Tlustý Luboš (Žďár nad Sázavou)
  13. Doležal Lambert (Žďár nad Sázavou)
  14. Jakeš Jan (Žďár nad Sázavou)
  15. Pilař Luděk (Hradec Králové)
  16. Fröhlich Libor (Hradec Králové)
  17. Antoš Marek (Vsetín)
  18. Pavlíček Jarda (Žďár nad Sázavou)
  19. Sobotka Jirka (Žďár nad Sázavou)
  20. Komárek Martin (Havlíčkův Brod)
  21. Vacík Zdeněk (Havlíčkův Brod)
  22. Svatoň Jiří (Nové Město na Moravě)
  23. Novotný (Zámrsk)
  24. Stuchlík Jirka (Nová Paka)
  25. Filip Ondřej (Hradec Králové)
  26. Čejp Přemysl (Hradec Králové)
  27. Chvála Petr (Sezemice)
  28. Icha Zdeněk (Havlíčkův Brod)
  29. Icha Jiří (Havlíčkův Brod)
  30. Ďásek Franta (Havlíčkův Brod)
  31. Vondra Ladislav (Lanškroun)
  32. Otrádovský Josef (Lanškroun)
  33. Ficner Jiří (Lanškroun)
  34. Kratochvíl Jan (Solnice)
  35. Malinský Adolf (Nová Paka)
  36. Mihalík Ondra (Pardubice)
  37. Hájek Luboš (Lanškroun)
  38. Vávra Luboš (Lanškroun)
  39. Valášek Zdeněk (Brno)
  40. Valda Martin (Brno)
  41. Vrba Tomáš (Pardubice)
  42. Šrámek Petr (Chrudim)
  43. Kopnický Jiří (Pardubice)
  44. Kokeš Jiří (Brno)
  45. Kadlec Tomáš (Jaroměř)
  46. Kadlec Fanda (Jaroměř)
  47. Dušánek Bohouš (Jaroměř)
  48. Kohlert Honza (Hradec Králové)
  49. Franěk Robert (Trutnov)
  50. Drábík Martin (Trutnov)
  51. Kopecký Jan (Chrudim)
  52. Pešek Honza (Chrudim)
  53. Staněk Václav (Hradec Králové)
  54. Pánek Vít (Sezemice)
  55. Štěrba Petr (Sezemice)
  56. Hlotan Milan (Sezemice)
  57. Čížek Jarda (Loštice)
  58. Vorel Marek (Hradec Králové)
  59. Bukáček Pavel (Žďár nad Sázavou)
  60. Juhos Pepík (Pardubice)
  61. Kašpar Michal (Jaroměř)
  62. Pavlíček Radek (Žďár nad Sázavou)
  63. Vyhlídal Emanuel (Borohrádek)
  64. Hudeček Fanda (Pardubice)

Tak všichni potvrdili svou účast a je zaplněno, řekl bych zaplněno velmi kvalitně a každý s přihlášených může útočit na příčky nejvyšší. V tuto chvíli se opravdu začínám těšit - kvalitně obsazený závod na kvalitní vodě, doufám že se nestane nějaká pohroma (zemětřesení apd.).

Mimochodem jedná se o historicky první závod, který se započítává do smíšené ligy (plavaná / feeder) =)

Komentář ke článku (428)